Login :

OTEVÍRACÍ DOBA

Servis:
Po-Pá: 8:00 - 17:00

KONTAKT

Tel.: +420 777 116 521
Email: info@avamot.cz
Web: www.avamot.cz

Provozovna:
Auto Vašenda Motorsport
Komárovská 413/14
Praha 9 - Horní Počernice

Sídlo:
Tatarkova 729/10
149 00 Praha 4 - Háje

O nás

Společnost Auto Vašenda Motorsport navazuje na více než desetiletou tradici oprav a servisu motorových vozidel. Valda Vašenda se společníkem původně založili ve Vysočanech na Harfě malou dílnu, která se věnovala jak běžným opravám a servisování vozů, tak renovacím veteránů. Servis získal velmi brzy dobré renomé hlavně ve značkových klubech francouzských vozů. Odkaz na něj na své webové stránky umístily, mimo jiné, Renault Club ČR, Peugeot Club, nebo Xantia Club. Valdemar tak začal zúročovat své bohaté zkušenosti s francouzskými auty – několik let totiž pracoval jako mechanik v servisu Citröen.

Valdemar se postupně osamostatnil a firma se dál rozrůstala. Zákazníci stále přibývali a malá dílna brzy přestala vyhovovat stoupajícím prostorovým nárokům. Logickým krokem byl proto pronájem mnohem většího objektu na stejné adrese a jeho kompletní rekonstrukce na velký, moderně zařízený servis, s podstatně větší kapacitou i potenciálem rozvoje.

Na začátku roku 2012 pak AV Motorsport přesunul své sídlo z Vysočan do ekonomicky výhodnějších Horních Počernic, do zcela nově zrekonstruovaných prostor původně zámečnické provozovny.